Ankara Hp Teknik Servisi

Ankara Hp Teknik Servisi, arızalı Hp yazıcı ve fotokopi makinesini en kısa sürede tamir edilmesi ve işlevsel hale getirilmesi için hizmetinizdedir. Servisimize ulaştığınızda, cihazın bakımı da yapılarak gelecekte oluşabilecek arızaların önüne geçilir. Geniş servis ağımız sayesinde hızlıca ulaşılabiliriz, böylece cihazlarınızın sorunlarına hızlı ve etkili çözümler sunarız.

Hp Yazıcı Tamiri Ankara       Hp Yazıcı Servisi Ankara

Günümüzde birçok resmi daire, kamu kuruluşu ve işletme için vazgeçilmez olan faks makineleri, yazıcılar, tarayıcılar ve fotokopi makineleri sıkça kullanılmaktadır. Bu cihazların sorunsuz bir şekilde çalışması iş süreçlerinizin devamlılığı için kritik öneme sahiptir.

Ankara Hp Teknik Servisi olarak, ofis cihazların tamiratını, bakımını ve toner dolumlarını garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Deneyimli teknisyen kadromuzla, uygun fiyatlarla ve hızlı çözümlerle sizlere hizmet veriyoruz.

Hp yazıcı arızaları durumunda yedek parça ihtiyaçlarınızı hızlı ve titizlikle karşılıyoruz. Hp Toner dolumu ve değiştirme gibi yaygın sorunlarınızda sizlere tam ve güvenilir teknik destek sunuyoruz. Ayrıca Hp kartuş ve toner dolumu, mürekkep ve mürekkep filmi tedariki gibi ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz.

Hp Yazıcı Yetkili Servisi Ankara      Hp Yazıcı Servisi Ankara

Baskı ve fotokopi cihazlarınızın verimliliğini arttırmak için sadece onarıma değil, aynı zamanda düzenli bakıma da önem veriyoruz. Müşteri memnuniyetini temel alan hizmet anlayışımızla, cihazınızın modeline uygun çözümler sunuyoruz. Hp Plotter servisimizle donanımlı ve uzman kadromuzla, sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Arıza tespit ücreti almıyoruz ve Türkiye'nin her yerine Hp teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

• Hp Teknik Servisimiz hafta içi 09:00 ve 18:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet sunmaktadır. Resmi tatil ve bayramlarda servis verilmemektedir.
• Hp Servis ücretleri, cihazın tamir işlemi tamamlandıktan sonra kesin olarak belirlenir.
• Garanti dışı arızalı ürünlerin değişimi veya onarımı, müşteri onayından sonra gerçekleştirilir ve ödeme makbuzu veya resmi onay tarafımıza iletildikten sonra işleme alınır.
          Tamir süreci, müşterinin onayladığı fiyat teklifinin tarafımıza fakslanmasıyla başlar. Onay sürecinden kaynaklanan herhangi bir gecikmeden firmamız sorumlu değildir.
• Garanti dışı ürünler için onarım kabul edilmeyen durumlarda, 10$ + KDV Arıza Tespit Bedeli tahsil edilir.
• Kargo, paketleme ve nakliye ücretleri müşteriye aittir.
• Arızalı ürünlerin servise anti statik veya uygun şekilde paketlenmiş olarak getirilmesi veya gönderilmesi gerekmektedir. Uygun olmayan veya eksik paketleme sonucu
          oluşabilecek hasarlardan firmamız sorumlu tutulamaz.
• Arızalı ürünlerin onarımı veya değişimi sırasında, cihaz ayarları veya kayıtlar gibi bilgiler, teknik aksaklıklar nedeniyle kalıcı olarak silinebilir. Bilgilerin yedeklenmesi
          kullanıcının sorumluluğundadır ve bu tür bilgilerin kaybından firmamız sorumlu tutulamaz.
• Hp Teknik servise bırakılan veya gönderilen ürünler, 30 takvim günü içinde teslim alınmalıdır. Zamanında teslim alınmayan ürünlerden teknik servis sorumlu değildir.
• Hp Garanti dışı ürünlerde, kullanılacak parçaların stoklarımızda bulunmaması durumunda, tedarik süresi müşteriye bildirilir ve bu süreç 20 günlük süreye eklenir.
• Hp Garanti dışı tamir edilen ürünler, teslim alındıktan itibaren 3 ay garanti kapsamındadır. Teknik servis ücreti, cari hesaba dahil değildir ve peşin olarak tahsil edilir.
• Tüm fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
• Ürün teslimi, "Teknik Servis Formu" ve "Teslim Tutanağı" ile yapılır.
• Hp Yerinde Servis Hizmetlerinde, personelin bekletilmesi işçilik/saat ücreti olarak faturaya yansıtılır.

Hp Servisi      Hp Yazıcı Tamiri Ankara